Psychoterapia w Gdańsku

W Trójmieście prowadzony przeze mnie gabinet psychoterapii mieści się w dzielnicy Gdańsk – Wrzeszcz, przy ulicy Dmowskiego 15, lok. 8. Na wizyty zapraszam we wszystkie dni tygodnia. Spotkania można umawiać telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 – 20.00. Gdy nie odbieram – oddzwonię.

Sesje psychoterapii indywidualnej odbywają się w terminie ustalonym telefonicznie, możliwe są godziny zarówno przed, jak i popołudniowe.

Cennik

Konsultacja do psychoterapii indywidualnej (do 50min.) – 150zł
Sesja psychoterapii indywidualnej (do 50min.) – 150zł
 

Czego możesz się spodziewać, czyli kilka słów o zasadach…

W ramach spotkania konsultacyjnego (zazwyczaj jednego, dwóch, ale bywa, że kilku) określimy zakres Twoich trudności, którymi chciałbyś się zająć w ramach psychoterapii, wtedy też zaproponuję Ci moim zdaniem najlepszą dla Ciebie tejże psychoterapii formę.

Psychoterapia może mieć charakter psychoterapii krótkoterminowej (kilka, kilkanaście sesji), jeśli pracujemy nad konkretnymi problemami lub psychoterapii długoterminowej (rok, i dłużej) jeśli praca zmierza ku głębokiej zmianie Twego funkcjonowania i służy głębszemu poznaniu siebie.

Sesje terapeutyczne odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają 50 minut.

W przypadku spóźnienia klienta, obowiązuje pełna odpłatność za sesję, sesja zaś nie zostaje przedłużana. Wszystkie nieobecności na sesjach podlegają opłacie jak za sesję, która się odbyła, wyjątek stanowią zaplanowane ze znacznym wyprzedzeniem (min. dwa tygodnie) urlopy, wyjazdy etc.

O przerwach w psychoterapii wynikających z urlopu, nieobecności psychoterapeuty, klient jest informowany odpowiednio wcześniej. W tym czasie w uzasadnionych przypadkach klient może zostać skierowany do innego psychoterapeuty.


Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej

ul. Dmowskiego 15 lok. 8, Gdańsk – Wrzeszcz

Mój profil znajdziesz również na portalu Trójmiasto.pl – zapraszam!